W modzie nie liczy się rozmiar a wyobraźnia!

28 stycznia 2015

Każda kobieta, niezależnie od wieku, powinna czuć się dobrze we własnym ciele i być z niego dumna. Akceptacja wyglądu zewnętrznego to fundament poczucia własnej wartości, a tym samym pierwszy krok, jaki powinna wykonać każda z nas.

Pierwsza wskazówka. Przeanalizuj dokładnie swoje ciało i sama zdecyduj, co najbardziej w sobie lubisz, co warto pokazać, a co chciałabyś zatuszować. Zdecydowanie lepiej subtelnie podkreślać wdzięki, takie jak biust, czy krągłe biodra (które a propos są bardzo atrakcyjne!), niż chować się pod bezkształtnymi, workowatymi ubraniami. Jesteś kobietą w rozmiarze plus size? Wykorzystaj to! Zacznij eksponować swoje kształty i podkreślać atuty za pomocą dobrze dobranych strojów.

Na rynku modowym pojawia się coraz więcej marek proponujących odzież w większych rozmiarach. Producenci nakłaniają w ten sposób kobiety, do zmiany postrzegania siebie i podejścia do mody w ich rozmiarze. W tą ideę idealnie wpisuje się polska marka Magnify projektująca odzież dla kobiet w rozmiarze plus size. Wbrew pozorom kobiety o okrąglejszych kształtach chcą wyglądać stylowo i seksownie. Magnify ma pomysł na to, w jaki sposób zmienić myślenie puszystych entuzjastek mody.

Wskazówka numer dwa, przede wszystkim nie wstydź się samej siebie! Doceń to, czym obdarowała cię natura i polub swój wygląd. To samoakceptacja oraz pewność siebie gwarantują sukces, także jeśli chodzi o modę. Pamiętaj, że piękno nie ma rozmiaru! Twoja sylwetka to nie ograniczenie, a zbiór walorów o które powinnaś dbać każdego dnia.

Wskazówka numer trzy, która w świecie wariacji modowych jest najistotniejsza. Moda plus size wcale nie musi być nudna! Pozwól działać wyobraźni, baw się modą, kombinuj z dodatkami i nie bój się ryzykownych rozwiązań. Dzięki temu sama zauważysz jakie zestawienia pasują do Ciebie najlepiej. Po wielu próbach, czasami także tych nieudanych, z pewnością ukształtujesz swoje modowe „Ja”.

Najważniejsze, żebyś to Ty dobrze czuła się w wybranych strojach i stojąc przed lustrem mogła uśmiechnąć się do swojego odbicia. Zawsze noś to, co lubisz, odnajdź własny styl i z uśmiechem na twarzy prezentuj piękne ciało! W żadnym wypadku nie daj się zaszufladkować! W końcu każda z nas jest wyjątkowa i ma w sobie to „coś”, coś, co należy pokazać światu.

plussize2