Backstage

24 lipca 2014

Miesiąc lipiec upływa nam pod znakiem wielu ciekawych wyjazdów służbowych. Zaliczały się do nich różnorodne sesje zdjęciowe, z których wrażeniami chętnie się z Wami podzielimy :)
O pogodzie nie trzeba wspominać, tak upalnego lata nie było od dawna, ale ekipy z Marketingu Modowego nic nie powstrzyma! Jeśli tylko możemy być obecni przy powstawaniu nowych projektów naszych podopiecznych marek udamy się nawet na koniec świata :) Tym razem obserwowaliśmy powstawanie sesji zdjęciowych dla Carry, Carry Kids i Semper.

Praca na backstage’u to duże wyzwanie, czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość, innym razem wymagana jest szybka reakcja na niespodziewane wydarzenia, które, uwierzcie nam, zdarzają się często :) Jednak zarówno modele i modelki (nawet dzieci), jak i reszta ekipy to w 100% zawodowcy, dlatego ich współpraca jest bardzo efektywna, a zdjęcia profesjonalne.

Dwa plany zdjęciowe, dwa miasta – Warszawa i Poznań – dwie marki, dwie różne ekipy i mnóstwo zdjęć na naszego bloga. Wybraliśmy kilka, żebyście sami zobaczyli jak to wszystko wygląda :)

Sesja CARRY:

Fotograf: Artur Wesolowski
Stylizacja: Zuzanna Kuczynska
Make up: Wilson
Hair: Michał Bielecki

Modele: Karina rebel models
Adrian rebel models

Produkcja: Warsaw Creatives

1

2

3

4

Sesja SEMPER:

5

6

7

8

9

10