Calzedonia x Montibello by Marketing Modowy

1 czerwca 2016

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! Od kilku tygodni działania marketingowe w branży modowej i kosmetycznej koncentrują się wokół przygotowań do sezonu letniego, wakacyjnych kreacji, porad urodowych i inspiracji na urlopowe wyjazdy. A gdyby tak połączyć siły i uczynić te przygotowania czystą przyjemnością?

Marketing Modowy i dwie ekskluzywne marki – hiszpańskie Montibello i włoska Calzedonia – wspólnie podjęły wyzwanie. Analizując potrzeby kobiet związane ze zbliżającymi się wakacjami, zwróciliśmy uwagę na dwie kwestie: coroczne poszukiwania idealnego bikini, oraz konieczność regeneracji włosów i przygotowania ich do wyczekiwanego lata.

Tak powstał ogólnopolski event Montibello & Calzedonia, który trwał od 6 maja aż do wyczerpania zapasów. We wszystkich sklepach Calzedonii rozdaliśmy łącznie ponad 30 tysięcy mini produktów Montibello z linii Treat NaturTech Repair Active. Głównym hasłem akcji było Znajdź swoje idealne bikinii i odbierz prezent! Bo przecież każdy lubi dostawać prezenty, prawda? W ten sposób, przymierzając strój kąpielowy, Klientki mogły odebrać zestaw mini produktów do pielęgnacji i regeneracji włosów od Montibello, natomiast kupując bikini, otrzymywały prezent w postaci pełnowymiarowego szamponu z linii Color Protect oraz bestseller Montibello – odżywkę w spray’u Smart Touch.

Jako Marketing Modowy, byliśmy odpowiedzialni za organizację akcji. Zaprosiliśmy do współpracy marki Calzedonia i Montibello proponując im naszą koncepcję eventu. Zaprojektowaliśmy specjalne opakowania na zestawy mini produktów, które następnie wyprodukowaliśmy. Naszym zadaniem było również przygotowanie 15 tysięcy pudełek z mini kosmetykami, 1500 kompletów prezentów – niespodzianek, oraz ich wysyłkę do każdego sklepu Calzedonia w Polsce. W organizację zaangażowany był cały nasz zespół i był to niemały wysiłek, ale w nagrodę otrzymaliśmy bardzo pozytywny feedback – przede wszystkim ze strony zadowolonych Klientek:)

Dziękujemy Calzedonii oraz Montibello – dzięki przyjemnej i owocnej współpracy akcja przebiegła bardzo pomyślnie!

event_2