Chcesz być na bieżąco z branżą Fashion?

28 listopada 2016

Chcesz być na bieżąco z branżą Fashion? Oto zestawienie portali, które powinny figurować na liście Twojej codziennej prasówki!

Poniższe serwisy to obowiązkowe pozycje jeśli chcemy być zorientowani w tym co się dzieje w branży – począwszy od trendów, informacji o aktualnych kampaniach reklamowych i działaniach marek po artykuły  opisujące ciekawe casy, które następnie stanowią dobry punkt odniesienia do przyszłych działań.

http://fashionpost.pl

Artykuły związane z aktualnymi wydarzeniami  modowymi na polskim rynku oraz te najważniejsze ze świata, ujęte w przystępny i rozrywkowy sposób. Zakładka na którą warto zwrócić uwagę to „Kto jest kim“, gdzie znajdziemy artykuły o osobach związanych z branżą – w tym również Polskie osobistości.

Polecany artykuł: http://fashionpost.pl/prada-rezyserii-davida-orussella/

http://lamode.info

Połączenie mody, trendów, zakupów z artykułami i wywiadami. Przystępnie podzielona sekcja menu pozwala nam w ławy sposób znaleźć interesujące nas tematy.

Polecany artykuł: http://lamode.info/5-pytan-do-duetu-bohoboco.html

https://www.businessoffashion.com

Najbardziej merytoryczny portal pod kątem marketingu branży fashion i beauty – zwierający w większości artykuły związane z social media, e-commerce i obszarem kampanii reklamowych. Na portalu znajdziemy też inspirujące artykuły i wywiady z osobami z branży.

Polecany artykuł: https://www.businessoffashion.com/articles/intelligence/is-e-commerce-really-better-for-the-environment

http://fashionista.com

Tutaj przeczytamy o wszelkich ważnych z modowego punku widzenia wydarzeniach – pokazy, nowe kolekcje, newsy związane ze światem mody. To co nas jednak najbardziej może zainteresować to artykuły z zakładki business.

Polecany artykuł: http://fashionista.com/2016/11/puma-2016-q3-results