VII Polish Businesswomen Congress za nami

22 czerwca 2017
W dniach 1-2 czerwca 2017 r. w Warszawskim Hotelu Sangate, odbyła się kolejna, VII edycja Polish Businesswoman Congress, organizowana przez magazyn „Businesswoman & life”, której partnerem był Marketing Modowy.

Utożsamiając się z wszelkimi projektami mającymi na celu wsparcie kobiecej przedsiębiorczości byliśmy zaszczyceni mogąc wesprzeć również ten event.

Tego typu inicjatywy są mi szczególnie bliskie, ponieważ jako właścicielka agencji czuję w sobie misję aktywizacji kobiet do działań biznesowych, wierzenia w siebie jak i w swoje kompetencje. Bycie samodzielną i niezależną Businesswoman, realizującą swoje zawodowe marzenia daje ogrom satysfakcji, ale oczywiście niesie za sobą sporo wyzwań, które często zniechęcają do podjęcia ryzyka, jakie wiąże się z rozwijaniem własnego biznesu. Kluczowy jest w tym przypadku rozsądek, ale przede wszystkim wiara we własne możliwości.

Myślę, że jest to niesamowicie ważne by tego typu eventów było jak najwięcej. Panele dyskusyjne z wartościowymi osobami – w tym kobietami – które zdecydowały się na postawę aktywną, potrafiącymi sięgać po sukces są źródłem niesamowitej inspiracji i dają energię do działania lub chociażby motywują do przemyśleń.

Szczególne wrażenie zrobił na mnie pierwszy panel i wystąpienie Pani Beaty Boruckiej (założycielka i dyrektor merytoryczny firmy szkoleniowo-doradczej Exertus). Energia twardo stąpającej po ziemi kobiety i poczucie humoru są godne podziwu i naśladowania. Tego typu spotkania są również okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych jak i tych bardziej prywatnych. Spotkałam wiele kobiet o podobnym nastawieniu, marzeniach i pasjach. Myślę, że poczucie wzajemnego wsparcia może być bardzo przydatne dla wielu uczestniczek kongresu w późniejszym okresie rozwoju.

Samą organizację wydarzenia – pozostałe prelekcje, atrakcje i zadbanie o uczestniczki – uważam za niewątpliwy sukces organizatorów, począwszy od oprawy po odpowiednie podzielenie części wykładowej z miłymi przerywnikami artystycznymi oraz strefą wystawienniczą z interesującymi produktami.
Kolejna edycja już w grudniu – gorąco polecam i zachęcam do udziału!

Pełna relacja z wydarzenia:
http://businesswomanlife.pl/vii-polish-businesswomen-congress-za-nami/